Wejściówki na festiwal dmuchańców w Lawendowym Oczku

Siedlce Śr. 26.06.2024 13:59:07
26
cze 2024

Zapach, długie spacery wzdłuż fioletowych rzędów sześciu gatunków lawendy przy muzyce pszczół i motyli oraz strefa dmuchańców dla najmłodszych. Te i wiele innych atrakcji będzie można znaleźć w sobotę i niedzielę, 29 i 30 czerwca na Festiwalu Dmuchańców rozpoczynającym nowy sezon w Lawendowym Oczku w Purzecu. Wstęp na pole jest bezpłatny. Rozdajemy wejściówki na godzinną zabawę na dmuchańcach.

Wejściówki wygrywają

1. Joanna Andrzejczuk
2. Dorota Wysokińska
3. Katarzyna Drobysz-Kołota
4. Maja Dubok
5. Katarzyna Kurowska
6. Beata Biernacka
7. Rozalia Zalewska
8. Lidia Niewiatowska
9. Daniel Koval
10. Katarzyna Kozak
11. Marlena Bierkat
12. Edyta Sieczkiewicz
13. Beata Bogdańska
14. Piotr Wyczółkowski
15. Paweł KordaczukStrefa dmuchańców to miejsce gdzie radość, zabawa i śmiech są gwarantowane. Na najmłodszych czekają kolorowe zjeżdżalnie - pojedyncza i podwójna, a także skakańce i place zabaw, które zapewnią godziny niezapomnianej zabawy. To idealna okazja, by spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, bawiąc się wśród zapachu lawendy.

Organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji towarzyszących, które sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pyszności gastronomiczne zapewnią KGW SAMI SWOI Rakowiec. Na miejscu będzie też Fotobudka 360 oraz muzyka na żywo.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji towarzyszących, które sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Więcej o wydarzeniu:
https://lawendoweoczko.pl/wydarzenia/festiwal-dmuchancow


JAK MOŻNA WYGRAĆ?


To bardzo proste. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres promo@radiopodlasie.pl w tytule maila należy wpisać FESTIWAL DMUCHAŃCÓW, a w treści imię, nazwisko i nr tel.

Na zgłoszenia czekamy do PIĄTKU, 28 CZERWCA do godz. 9:15.

Ogólny regulamin konkursów, których organizatorem jest portal podlasie24.pl (Katolickie Radio Podlasie) znajdziesz TUTAJ0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.