Radzyń Podlaski

Zmarł 73-latek potrącony na przejściu dla pieszych

Region Pt. 17.03.2023 11:06:07
17
mar 2023

W szpitalu zmarł 73-latek, który został potrącony na przejściu dla pieszych. Do wypadku doszło 16 marca w Radzyniu Podlaskim na ulicy Zabielskiej. Przyczyną zdarzenia było najprawdopodobniej nieudzielenie pierwszeństwa pieszemu przez kierującego renault.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Radzyniu Podlaskim na ulicy Zabielskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej jednostki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault Scenic, 74-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego potrącił pieszego, który przechodził przez jezdnię na przejściu dla pieszych.

W wyniku wypadku drogowego, 73-letni pieszy, mieszkaniec Radzynia Podlaskiego doznał poważnych obrażeń ciała i trafił do szpitala. W chwili wypadku kierujący renault mężczyzna był trzeźwy. Dziś rano policja otrzymała informację ze szpitala o śmierci 73-latka.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku drogowego oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że rowerzyści, motocykliści i piesi to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.podkomisarz Piotr Mucha

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Veronica 123 Pt. 17.03.2023 19:19:45

Kto takim starym dziadom daje /albo uaktualnia prawo jazdy ,ten komendant policji albo naczelnik wydz.komunikacji w urzedzie miejskim powinien beknąć za niedopilnowanie ....Pojeździ do 50-70 i dowidzenia !