Patronat medialny

Jarmark Marciński w Stanisławowie

17
lis 2023

W niedzielę, 19 listopada w Stanisławowie odbędzie się Jarmark Marciński. W programie wydarzenia są m. in.: występ Grupy Śpiewaczej CHODÓW z Chodowa koło Siedlec, kataryniarz, akordeonista oraz występ wokalny Oskara Oleksiuka.

- Oskar Oleksiuk to talent wokalny, o którym na pewno jeszcze usłyszymy. Oskar ma 12 lat i mieszka w Markach pod Warszawą. Śpiewane przez niego covery znanych utworów robią furorę w internecie. Ma on na koncie już kilka wygranych w konkursach wokalnych, w tym The Voice of Powiat Powiatu Wołomińskiego. Jego tata, Piotr, regularnie publikuje wykonania syna na Facebooku i YouTubie. Posty zdobywają nawet po kilkadziesiąt tysięcy lajków, a internauci są zachwyceni młodym wykonawcą – informuje Teresa Michalak, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich „Nasza Chata” w Stanisławowie, głównego organizatora jarmarku.

Oprócz części artystycznej będą prezentacje KGW z terenu Gminy Stanisławów, sprzedaż produktów lokalnych, obozowisko oraz I Mazowiecki Marciński Konkurs Kulinarny na najlepsze danie z gęsiny i rogale świętomarcińskie. Nie zabraknie degustacji potraw (zupa papieska z bułką na ciepło, grill, ognisko i pieczone prosię). Dla najmłodszych zaplanowani animacje, kącik dla dzieci ze Św. Mikołajem z możliwością napisania listu oraz swoich dobrych i złych uczynków.

Początek imprezy 19 listopada o godzinie 12.00 w na rynku w Stanisławowie. Wstęp wolny.

Na wydarzenie zapraszają organizatorzy: KGW „Nasza Chata” w Stanisławowie, Kinga Anna Sosińska – Wójt Gminy Stanisławów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stanisławowie.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Katolickie Radio Podlasie oraz Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl.



WWl

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.