Kościół

Muzyka na pielgrzymce

27
cze 2023

Przedstawiciele centralnej służby muzycznej będą gośćmi ks. Marka Weresy w audycji przygotowującej do 43. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej. Rozmowy będzie można posłuchać na antenie Katolickiego Radia Podlasie w środę, 28 czerwca o godzinie 21:40.

Za nami comiesięczne audycje w ramach cyklu „Podlaskie Pielgrzymowanie”, w których omawiano zmiany organizacyjne podlaskiej pielgrzymki, działania w poszczególnych grupach, tematykę rekolekcyjnych konferencji oraz konkurs na znaczek.

Od najbliższej środy rozpocznie się cotygodniowy program, przygotowujący do 43. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej. Już jutro słuchacze poznają hymn tegorocznej pielgrzymki, a ks. Marek Weresa porozmawia z jego autorem. Na antenie zostanie też zaprezentowany nowy śpiewnik pielgrzymkowy.

Ponadto w audycji wiele najnowszych wiadomości o przygotowaniach do pielgrzymki, które przedstawią księża kierownicy: ks. Paweł Bielecki i ks. Marek Strzeżysz. Będzie także czas na świadectwa, dlaczego warto wziąć udział w „rekolekcjach w drodze”.

„Podlaskie Pielgrzymowanie” w środę o 21:40 na antenie Katolickiego Radia Podlasie.


Inf. Pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.