Rozdajemy podwójne wejściówki na Teatr Baniek Mydlanych w Siedlcach

Archiwum Pt. 24.03.2023 15:12:14
24
mar 2023

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza w sobotę, 25 marca do Siedlec na unikalne widowisko dla dzieci i spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”. Pokaz będzie miał miejsce w sali widowiskowej "Podlasie". Rozpocznie się o 15:30. Rozdajemy dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie. Zaproszenia otrzymują Monika Bednarczyk i Jolanta Mikołajczuk

Tajemnica Bańki Szczęścia

Zapraszamy do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia…I choć to już 387. nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –  osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę  i Bąbelka
swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości.  A więc do przodu!
Wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie.Ważne informacje:

·       Polecamy dla dzieci od 2 do 10 roku życia!

·       Czas trwania występu – 1 godzina

·       Dzieci do 2,5 roku mogą wejść bezpłatnie i siedzieć na kolanach rodzica
(nie potrzebują własnego biletu)

 

Uwaga:

* Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

* Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.


JAK MOŻNA WYGRAĆ?

To bardzo proste. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres promo@radiopodlasie.pl  w tytule maila należy wpisać  TEATR BANIEK MYDLANYCH W SIEDLCACH, a w treści imię, nazwisko i nr tel.


Na zgłoszenia czekamy do SOBOTY, 25  MARCA do godz. 8:15.


Ogólny regulamin konkursów, których organizatorem jest portal podlasie24.pl (Katolickie Radio Podlasie) znajdziesz TUTAJ

Js

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.