Weź udział w konkursie KRUS i zdobądź nagrody o wartości nawet 15 tys. zł!

Archiwum Pon. 26.06.2023 14:36:46
26
cze 2023

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza młodzież w wieku od 13 do 21 lat do wzięcia udziału w V Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpiecznie z Niebezpiecznymi Substancjami w Gospodarstwie Rolnym”, odbywającym się pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkiego filmu na temat kampanii Wizji Zero i co najmniej jednej z jej siedmiu Złotych Zasad, ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo pracy z niebezpiecznymi substancjami w gospodarstwie rolnym.

Na zgłoszenia KRUS czeka do 30 września 2023 r. Do wygrania m.in. nagrody pieniężne, drony z kamerą, kamery sportowe, tablety.

Regulamin konkursu znajdziesz na: https://www.krus.gov.pl/konkursy/konkursy-i-patronaty/moja-wizja-zero/.

Obejrzyj animację o konkursie: https://www.youtube.com/watch?v=WD32GOefyK8&list=PLYDnT6ptR0FPzs23tBgBgnPf8QJoxFj-8

Organizatorem V Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpiecznie z Niebezpiecznymi Substancjami w Gospodarstwie Rolnym” jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Współorganizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Państwowa Inspekcja Pracy, AGRO Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej, Fundacja PGE.

Zobacz relację z finału IV edycji konkursu „Moja Wizja Zero”: https://www.krus.gov.pl/artykul/gala-konkursu-filmowego-dla-mlodziezy-moja-wizja-zero/

Zobacz zwycięskie filmy ubiegłorocznych Laureatów: https://www.youtube.com/playlist?list=PLYDnT6ptR0FNucGuOAU_3iZfovlnm_pfC