WLKS Nowe Iganie na Międzywojewódzkich Mistrzostwach w zapasach

Siedlce Pon. 16.10.2023 16:05:50
16
paź 2023

W sobotę, 14 października w Osielsku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa w zapasach stylu wolnym młodzików oraz młodziczek. Wśród rywalizujących zawodników znaleźli się podopieczni WLKS Nowe Iganie.

W zapasach kobiet WLKS w klasyfikacji drużynowej zdobył pierwsze miejsce.

Julia Lichocka w kat. wagowej 62 kg zdobyła I miejsce, Maja Burgs (kat. wagowej 58 kg) zajęła II miejsce, natomiast brązowe medale zdobyły: Gabriela Kurkus (58kg), Katarzyna Urban (46kg) oraz Zuzanna Szczepańska (62kg). Nieco gorzej poradziły sobie: Zuzanna Piekart (39 kg), Diana Czachor (42 kg), Daria Shulz (50 kg) oraz Gabriela Michałowska (62 kg), które zajęły 5 miejsce.

Natomiast młodzicy w klasyfikacji drużynowej byli poza podium – zajęli piąte miejsce.

Z brązowym medalem wrócili: Adam Maciejewski (44 kg) oraz Jakub Niedźwiedzki (62 kg).Pozostali reprezentanci WLKS Nowe Iganie byli poza podium. Piąte miejsce zajęli Gabriel Matejko (38 kg) oraz Dawid Chwedoruk (44 kg).