Udany początek sezonu siedleckich koszykarek

Siedlce Pon. 30.09.2024 11:12:40
30
wrz 2024

28 września w hali ZSP nr 3 odbył się inauguracyjny mecz II ligi koszykówki kobiet, w którym SKS Basket Siedlce zmierzył się z drużyną UKS Dwójka Nidzica.

Zespół Piotra Krzemińskiego od początku narzucił rywalkom swoje warunki, prowadząc po pierwszej kwarcie 23:10. Kolejne dwie kwarty były bardziej zacięte, ale ostatnia odsłona znów należała do SKS Basket. Ostatecznie drużyna Krzemińskiego wygrała 73:52.

Kolejny mecz SKS Basket w II lidze odbędzie się 6 października w Białymstoku, gdzie siedlczanki zagrają z KS Włókniarz.