Sukces reprezentantów WLKS Nowe Iganie

Siedlce Pon. 02.10.2023 14:49:23
02
paź 2023

W dniach 29.09-01.10 w Kraśniku odbył się II Puchar Polski kadetek i kadetów oraz XXXI Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej Juniorów w zapasach – styl wolny. Na zawodach nie zabrakło reprezentantów WLKS Nowe Iganie.

W grupie kadetów złote medale wywalczyli Kajetan Wieczorek (kat. 51 kg) oraz Daniel Oksiuk (kat. 60 kg). Srebro w kat. 55 kg zdobył Antoni Gregorczyk, w tej samej kategorii wagowej piąte miejsce zajął Bartosz Krawczyński. Wojciech Bareja (kat. 55 kg) uplasował się na 14 miejscu, a Maciej Lubaszka (kat. 55 kg) na miejscu 16. W klasyfikacji drużynowej WLKS zajął trzecie miejsce.

W grupie kadetek srebrne medale wywalczyły: Blanka Szczepańska (kat. 40 kg), Katarzyna Urban (kat. 43 kg), Julia Lichocka (kat. 61 kg). Brąz zdobyły Zuzanna Konaszuk (kat. 46 kg), Helena Stelmaszczyk (kat. 49 kg) oraz Julia Kokoszka (kat. 53 kg). Julia Zielińska (kat. 53 kg) uplasowała się na miejscu 11. W klasyfikacji drużynowej WLKS zajął pierwsze miejsce.

W grupie juniorów pierwsze miejsca wywalczyli Ivan Oksiuk (kat. 57 kg) oraz Mateusz Pudłowski (kat. 125 kg). Wojciech Urban (kat. 65 kg) zajął 11 miejsce. W klasyfikacji drużynowej WLKS zajął czwarte miejsce.

źródło: inf. pras