Sport

Sąsiedzi z tabeli ligowej spotkają się na parkiecie w Siedlcach

Siedlce Czw. 25.01.2024 09:20:14
25
sty 2024

W najbliższą sobotę, 27 stycznia PSG KPS Siedlce na własnym boisku rozegra spotkanie z drużyną REA BAS Białystok. Chociaż zespoły sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli, dzieli je aż 8 punktów. W pierwszej rundzie górowali białostoczanie, jak będzie tym razem?

PSG KPS Siedlce w ostatnich dwóch kolejkach przegrał z rywalami, znajdującymi się w pierwszej trójce ligowej tabeli. Podopieczni Witolda Chwastyniaka w ubiegłym tygodniu przed własną publicznością wywalczyli jeden punkt z drużyną Bogdanka Arka Chełm co pozostawiło wielki niedosyt w zespole siedlczan.

REA BAS Białystok, który od KPS-u znajduje się oczko wyżej w tabeli, w drugą rundę wszedł z problemami. Po czterech kolejkach zespół zdobył tylko 3 punkty za zwycięstwo 3:1 z drużyną KGHM SPS Głogów. Podopieczni Krzysztofa Andrzejewskiego na pewno będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę.

W poprzednim spotkaniu tych drużyn, BAS Białystok na swoim terenie pokonał siedlczan bez straty seta. Trzeba jednak podkreślić, że poziom gry obu zespołów bardzo się zmienił od tego czasu. Siedlczanie po ostatnim meczu są zdeterminowani żeby wygrać i zrewanżować się po nieudanym spotkaniu w pierwszej rundzie. Białostoczanie też na pewno łatwo nie odpuszczą i będą chcieli dopisać kolejne punkty do ligowej tabeli. Szykuje się ciekawe spotkanie.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Monika Radomyska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.