Sport

Ruszyły zapisy na „Twardą Skórę”

Siedlce Śr. 26.06.2024 12:00:43
26
cze 2024

Już 31 sierpnia odbędzie się trzecia edycja wyścigu kolarskiego wokół powiatu siedleckiego „Twarda Skóra”. To jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń sportowych w regionie. Zawody przyciągają zarówno amatorów, jak i profesjonalnych kolarzy, którzy rywalizują na malowniczych trasach prowadzących przez urokliwe zakątki powiatu siedleckiego.

Trasa wyścigu obejmuje zarówno płaskie odcinki, jak i wymagające podjazdy, co czyni ją prawdziwym wyzwaniem dla uczestników. Organizatorzy dbają o to, aby każdy etap był odpowiednio zabezpieczony, a kibice mieli możliwość dopingowania swoich ulubionych zawodników w strategicznych punktach trasy.

W tegorocznej edycji zaplanowano dwie trasy „Twardą Skórę", liczącą 213 km oraz „Małą Twardą Skórę", liczącą 110 km. Dla zwycięzców przygotowano cenne nagrody:
Open
1 miejsce - 1500 zł,
2 miejsce - 1000 zł,
3 miejsce - 700 zł.

Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych przewidziane są nagrody rzeczowe o wartościach odpowiednio: 500, 300 i 200 zł. Organizatorzy zaplanowali również loterię z nagrodami.

Nie ma wątpliwości, że wyścig „Twarda Skóra” na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych imprez sportowych w powiecie siedleckim, przyciągając coraz większą liczbę uczestników i kibiców z różnych zakątków kraju. Gospodarzem III edycji jest Gmina Wodynie. Gwiazdą tej edycji będzie Król Rowerów Mikołaj Pytel.

Zapisy prowadzone są TUTAJ.

Trasy
Twarda Skóra
Mała Twarda Skóra
A tak było rok temu.

Inf. Pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.