PSG KPS Siedlce rozegra ostatni w tym sezonie mecz na hali przy Prusa

Siedlce Pt. 08.03.2024 14:30:32
08
mar 2024

W sobotę, 9 marca PSG KPS Siedlce rozegra mecz z niżej notowaną drużyną MCKiS Jaworzno. Będzie to ostatnie spotkanie jakie podopieczni Witolda Chwastyniaka rozegrają na hali przy Prusa 6. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

PSG KPS Siedlce w ostatnich dwóch kolejkach przegrał z rywalami z czołówki tabeli. Choć w spotkaniu z BBTS-em Bielsko Biała siedlczanie wywalczyli jeden punkt, to już tydzień później lider tabeli MKS Będzin zwyciężył w trzech setach.

MCKiS Jaworzno również od dwóch spotkań nie mógł pochwalić się zwycięstwem. W meczach z KGHM SPS Głogów i REA BAS-em Białystok podopiecznym Tomasza Wątorka nie udało się urwać nawet jednego seta.

Kto w sobotę przełamie passę porażek? KPS ma dodatkową motywację. Spotkanie 9 marca będzie ostatnim w tym sezonie na hali przy Prusa 6, mimo że siedlczan czeka jeszcze jeden domowy mecz. Członkowie PSG KPS Siedlce mówią, że chcą pożegnać halę na Prusa zwycięstwem i w ten sposób podziękować kibicom za doping w trakcie całego sezonu. Czy im się uda? Okaże się już w tę sobotę.