Siedlce Czw. 20.04.2023 11:56:50
20
kwi 2023

W środę, 19 kwietnia Pogoń Siedlce zmierzyła się u siebie z młodzieżową reprezentacją Polski do lat 17. Na trybunach stadionu na Błoniach pojawił się wyjątkowy gość.

Młodzieżowa kadra przebywa na zgrupowaniu w Siedlcach, gdzie przygotowuje się do zbliżających się mistrzostw Europy u-17. Podopieczni Marcina Włodarskiego bardzo szybko, bo już w pierwszej minucie otworzyli wynik meczu. Siedlczanie w mocno rezerwowym składzie, odstawali w pierwszej połowie od reprezentantów Polski. Po bramce w samej końcówce do przerwy było 2:0.

Po zmianie stron Pogoń już grała lepiej, ale nie udało jej się trafić do siatki. W przeciwieństwie do gości, którzy w 87. minucie za sprawą Adama Pieniądza ustalili wynik spotkania.

Na trybunach był obecny wyjątkowy gość, trener seniorskiej reprezentacji Polski – Fernando Santos.