Sport

Pogoń Siedlce przedłuża umowę ze sponsorem tytularnym Akademii piłkarskiej

Siedlce Pt. 19.05.2023 15:01:28
19
maj 2023

W piątek, 19 maja o 9:30 w jednym z siedleckich hoteli odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Pogoń Siedlce. Klub poinformował o planach dalszej współpracy z jednym ze swoich sponsorów.

Podczas konferencji przedstawiciele klubu piłkarskiego potwierdzili dalszą współpracę z firmą Mościbrody. Zakłady mięsne będą wspierać finansowo akademię piłkarską oraz pozostaną jej sponsorem tytularnym.

– Nasza współpraca z firmą Mościbrody trwa już rok. Od pierwszego spotkania wiadomo było, że się dogadamy. Stworzyliśmy fajny projekt, który został dobrze odebrany ze strony społecznej i marketingowej. Poziom szkolenia młodych piłkarzy stoi na bardzo wysokim poziomie. Podpisanie nowej umowy jest dzisiaj formalnością. Czeka nas teraz kolejny rok pięknej przygody, na czym skorzystają najmłodsi adepci piłki nożnej – mówi prezes klubu Łukasz Jarkowski.

 – Mamy wspólny cel którym jest młodzież i dzieci. Wszystko robimy dla nich. Po wewnętrznych rozmowach w firmie wiemy, że chcemy dalej dzielić się tym, co potrafimy wypracować i przyczyniać się do tego, że najmłodsi mogą grać w piłkę i aktywnie spędzać czas. Wierzymy, że dokładamy się do tego, by zawodnicy budowali swoje kariery i w konsekwencji promowali swoją osobą nasz region. Chcemy, by poziom szkolenia cały czas rósł oraz postawione cele były realizowane. W Pogoni wszystkie ogniwa działają dobrze. Wiemy, że te pieniądze, które zostaną przekazane będą spożytkowane w dobry sposób- mówi prezes zakładu Mościbrody Krzysztof Wawrzyniec Borkowski.

O tym co znaczy dla Pogoni przedłużenie umowy oraz o wspólnych inicjatywach powiedział Grzegorz Koprukowiak menadżer klubu.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Łukasz Goławski

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook