Sport

Finał Ogólnopolskiej „Małej Piłkarskiej Kadry” w Siedlcach

Siedlce Pt. 28.06.2024 12:05:19
28
cze 2024

W dniach 27-30 czerwca w Siedlcach odbywają się finały Centralnego 13 Ogólnopolskiego Turnieju LZS Dziewcząt „Mała Piłkarska Kadra Czeka”.

W finale wezmą udział najlepsze drużyny dziewcząt urodzonych w 2011 roku i młodszych, z każdego województwa, wyłonione w drodze eliminacji od szczebla gminnego do centralnego. Udział w rozgrywkach organizowanych w Siedlcach zadeklarowały reprezentacje ponad 11 województw: lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, opolskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego i wielkopolskiego. Województwo mazowieckie reprezentuje drużyna „Naprzód” Skórzec.

Rozgrywki zostaną rozegrane na orlikach w Siedlcach przy ZSP nr 4, SP nr 7 oraz SP nr 9.

W czwartek, 27 czerwca w hali sportowej Agencji Rozwoju Miasta Siedlce odbyła się ceremonia otwarcia turnieju, podczas której zaprezentowały się wszystkie drużyny dziewcząt razem z kadrą trenerską. Na wydarzeniu pojawili się także przedstawiciele instytucji publicznych, którzy swoimi przemówienia uświetnili galę otwarcia Finału Ogólnopolskiej „Małej Piłkarskiej Kadry” w Siedlcach.

Organizatorem finału centralnego jest Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe oraz WLKS Siedlce – Nowe Iganie. Współorganizatorami zawodów są: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Powiat Siedlce, Miasto Siedlce, Gmina Siedlce oraz Mazowiecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Komunikat końcowy jest dostępny TUTAJ.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Katarzyna Chacińska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.