Dwa gole samobójcze i porażka Pogoni

Siedlce Sob. 29.05.2021 19:31:53
29
maj 2021

O sporym pechu może mówić siedlecka Pogoń. Podopieczni trenera Bartosza Tarachulskiego w wyjazdowym meczu z Wigrami Suwałki zaliczyli aż dwa trafienia samobójcze i przegrali mecz 3:2.

W sobotnie popołudnie piłkarze Pogoni zagrali na wyjeździe z Wigrami. Mecz fatalnie rozpoczął się dla siedlczan, już w 4' meczu samobójcze trafienie zanotował obrońca Pogoni Ivan Očenáš. W 37' spotkania gospodarze prowadzili już 2:0, a drugą bramkę w tym meczu zdobył zawodnik Pogoni, tym razem do własnej bramki trafił Julien Tadrowski. Dwie minuty później Pogoń zdobyła kontaktowego gola, bramkę na 2:1 zdobył Maciej Górski. Do przerwy wynik już się nie zmienił. Po zmianie stron gospodarze podwyższyli na 3:1, bramkarza pogoni pokonał Kamil Adamek. W 79' meczu Miłosz Przybecki dał nadzieję Pogoni i zdobył bramkę na 3:2. Niestety siedlczanie nie zdołali już zdobyć kolejnej bramki i ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze.

Do końca ligowych rozgrywek pozostały dwie kolejki, w ostatnim domowym meczu w sezonie 2020/21 Pogoń zagra z Motorem Lublin, mecz odbędzie się 6 czerwca o 17:00.