Budowlani nie zostawili złudzeń

Siedlce Niedz. 09.04.2023 22:51:25
09
kwi 2023

Biorąc pod uwagę ostatnie występy Pogoni, można było mieć nadzieje, że klub powoli wraca na odpowiednie tory. Mecz rozegrany 8 kwietnia w Lublinie był dobrym sprawdzianem formy. Niestety podopieczni Jacka Zalejarza, brutalnie pokazali siedlczanom miejsce w szeregu.

Przebieg meczu nikogo nie zaskakiwał, lecz po pierwszej połowie wynik nie zwiastował katastrofy w drugiej części gry. Do przerwy było 28:17 dla gospodarzy. Nie był to wymarzony wynik, ale dawał względny kontakt z rywalem. Po przerwie lublinianie otworzyli worek z punktami i wygrali drugą część aż 50:0 i w całym meczu 78:17. Wynik ten sprawił, że Pogoń straciła 7. miejsce w tabeli na rzecz Arki Gdynia.
Następne spotkanie rugbiści, rozegrają za 2 tygodnie w Siedlcach z Budo 2011 Aleksandrów Łódzki.