Rolnicy

Dziennikarze Katolickiego Radia Podlasie wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie KRUS

Siedlce Pt. 24.02.2023 17:30:25
24
lut 2023

Dziennikarze Katolickiego Radia Podlasie – Andrzej Ilczuk i Monika Jabłkowska zostali wyróżnieni w 28. edycji konkursu "W rolnictwie można pracować bezpieczniej".

Konkurs dla dziennikarzy prasowych, radiowych i telewizyjnych od lat organizuje Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. W kategorii "audycje radiowe" Andrzej Ilczuk zajął III miejsce a Monika Jabłkowska otrzymała wyróżnienie.

W tym roku na konkurs wpłynęło z całego kraju kilkadziesiąt prac poświęconych zapobieganiu wypadkom z udziałem maszyn i urządzeń rolniczych. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach i zasadach bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych. W wydarzeniu uczestniczyli: Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik, Dyrektor Departamentu Oświaty i Polityki Społecznej Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Anna Radecka, Przewodniczący Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników Jacek Adamczuk, Zastępca Przewodniczącego Komisji ds. Prewencji i Rehabilitacji Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników Renata Beger.

Wśród laureatów znalazła się także Jolanta Krasnowska - Dyńka z tygodnika Echo Katolickie.

Serdecznie gratulujemy.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

2 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Gosia Niedz. 26.02.2023 18:00:59

Szkoda, że nie poinformowano w tekście, że pani Jolana Krasnowska - Dyńka zdobyła I miejsce w kategorii prasa. Gratulacje.

Waldek Sob. 25.02.2023 07:07:14

Brawo Nasi należało się za ich ciężką i dobrą pracę .