Region

Zdarzenie drogowe na obwodnicy Siedlec

Siedlce Pt. 21.07.2023 12:10:59
21
lip 2023

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło przed południem na obwodnicy Siedlec w ciągu DK2 między miejscowościami Białki a Ujrzanów.

- Ok. godziny. 11.45 dyżurny KMP Siedlce otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem trzech pojazdów osobowych i ciężarowego. Do wypadku doszło na DK2, na obwodnicy Siedlec pomiędzy miejscowościami Białki i Ujrzanów. Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili, iż 72-letni mieszkaniec Warszawy, poruszając się pojazdem marki Ford Mondeo, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w pojazd marki Toyota RAV4, kierowany przez 48-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie uderzył w pojazd BMW kierowany przez 28-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej oraz w pojazd ciężarowy marki ACTROS – poinformowała nas st. sierż.. Barbara Jastrzębska z KMP w Siedlcach..

W zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, w związku z czym zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Sprawca został ukarany mandatem w kwocie 1100 zł.
Fot.: Hubert Pajka

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Czytelniczka Sob. 22.07.2023 09:24:04

Dzień dobry, chciałabym , by ktoś zwrócił uwagę na chłopców jeżdżących po niedokończonym torze dla rowerzystów nad siedleckim zalewem. Teren jest ogrodzony, widnieją tabliczki, że wstęp wzbroniony, że trwają roboty, ale dzieciaki tego nie przestrzegają. Dojdzie do tragedii. Bezpiecznych wakacji. Pozdrawiam

Najnowsze informacje

Facebook