Region

Warsztaty językowe w Mordach

Siedlce Czw. 04.07.2024 13:36:20
04
lip 2024

Miasto i gmina Mordy oraz Global Volunteers organizują bezpłatne wakacyjne warsztaty językowe z wolontariuszami z organizacji Global Volunteers z USA dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia będą prowadzone przez native speakerów z USA – wolontariuszy z organizacji Global Volunteers. Oferta warsztatów z języka angielskiego jest skierowana do dzieci i młodzieży od 9 lat z Polski oraz Ukrainy.

- Pod koniec maja gościliśmy delegację ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej oraz z Polski. Nasz urząd odwiedzili: Burnham Philbrook – President and Chief Executive Officer (CEO) at Global Volunteers (prezes i dyrektor naczelny Global Volunteers), Dorota Wierzbicka – dyrektor Programu Global Volunteers w Europie i Azji, jej asystentka Olga Storożenko oraz Krzysztof Kryszczuk – dyrektor Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach. Tematem spotkania było nawiązanie współpracy przez nasz samorząd z organizacją Global Volunteers. Efektem tego będą m. in. warsztaty językowe w Mordach w dniach 8-12 lipca – informuje Łukasz A. Wawryniuk, burmistrz miasta i gminy Mordy.

Na warsztaty w pierwszej kolejności będą zapisywane osoby mieszkające na terenie miasta i gminy Mordy. Zapisy w Urzędzie Miasta i Gminy Mordy (ul. J. Kilińskiego 9, pokój nr 9) oraz telefonicznie: (25) 641-54-02, wew. 47. Liczba miejsc ograniczona.

Współorganizatorem warsztatów są: Zespół Oświatowy w Mordach oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach.Inf. Pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.