Region

W sobotę i niedzielę – debaty kandydatów na Wójta Gminy Siedlce

Siedlce Śr. 20.03.2024 14:17:05
20
mar 2024

Dwie debaty kandydatów na Wójta Gminy Siedlce odbędą się w najbliższy weekend. Pierwsza z nich odbędzie się w studiu Katolickiego Radia Podlasie w sobotę. Po raz drugi kandydaci na Wójta Gminy Siedlce spotkają się w niedzielę w Rakowcu.

Spotkają się kandydaci:
Sławomir Stańczuk z Komitetu Wyborczego „W nas nadzieja”,
Andrzej Rymuza z Komitetu Wyborczego Wyborców Andrzeja Rymuzy „Dla Gminy Siedlce”
i Henryk Brodowski z Komitetu Wyborczego Wyborców „Gospodarz w Gminie” .

W najbliższą sobotę, 23 marca o godz.: 10.00 na antenie Katolickiego Radio Podlasie ramach audycji „Porozmawiajmy jak ludzie”, odbędzie się pierwsza debata prowadzona przez redaktora Marcina Jabłkowskiego, w której kandydaci odpowiedzą na pytania prowadzącego, a także na pytania wzajemne.

Dzień później, w niedzielę 24 marca o godz. 16.00 w świetlicy w Rakowcu, odbędzie się debata z udziałem mieszkańców Gminy Siedlce.

Organizatorzy debaty zapraszają mieszkańców gminy do świetlicy w Rakowcu i zadawania pytań kandydatom, które na końcu zostaną odczytane przez prowadzącego.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
aj waj Pt. 22.03.2024 11:17:35

Super za pieniądze wszystko się da i promować Janina Ewa Orzełowska. Partia, która jest za aborcją i tą panią promuje ta partia, co jest za aborcją. Nie dziw, że niektórzy księża też są za aborcją, skoro katolicki portal promuje ludzi co są za aborcją. Hipokryzja i patologia w całej krasie.