Region

Tragiczny wypadek i kolizja, wieczorem i w nocy, na DK2. Zginął 20 - latek z Międzyrzeca Podlaskiego

Siedlce Sob. 13.04.2024 09:28:04
13
kwi 2024

Do dwóch poważnych zdarzeń drogowych doszło w ostatnich godzinach na drodze krajowej nr 2 na terenie Gminy Zbuczyn w powiecie siedleckim. Pierwsze zdarzenie, które zakwalifikowano jako kolizję, miało miejsce w miejscowości Krzesk - Królowa Niwa. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Tuż po północy natomiast doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i autobusu. W wyniku poniesionych obrażeń zginął kierujący seatem 20-latek z Międzyrzeca Podlaskiego.

Jak nas informuje podkomisarz Ewelina Radomyska, oficer prasowa KMP Siedlce - tuż po północy w miejscowości Pogonów, kierujący pojazdem marki seat 20-letni mężczyzna zamieszkały w Międzyrzecu Podlaskim, na prostym odcinku drogi, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka autobusem. 20-latek w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Innych pokrzywdzonych w tym zdarzeniu nie było.

Kilka godzin wcześniej, wieczorem w miejscowości Krzesk-Królowa Niwa kierujący pojazdem marki Opel nieprawidłowo zmieniając pas ruchu, doprowadził do zderzenia z peugeotem. Sprawca ukarany został mandatem karnym. Nie było osób pokrzywdzonych.
Policja apeluje o rozsądek na drodze. Brawura i ryzykowne zachowania mogą prowadzić do tragedii.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.