Region

Targi edukacyjne po raz szesnasty

Siedlce Śr. 03.04.2024 17:56:01
03
kwi 2024

Siedlecka „Samochodówka” zaprasza na XVI Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadpodstawowych. Odbędą się one w przyszły czwartek, 11 kwietnia. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczni maturzyści i ósmoklasiści będą mieli w czym wybierać.

Lista wyższych uczelni, które potwierdziły swój udział, liczyła w ostatnich dniach marca aż 26 pozycji. Obok tych siedleckich pojawią się goście z Warszawy, Lublina, Białej Podlaskiej i Białegostoku. Od 10.00 do 14.00 ich przedstawiciele będą służyć informacją siedleckim uczniom, rodzicom i nauczycielom.

Godzinę wcześniej rozpocznie się seria warsztatów doradztwa zawodowego, przeznaczonych dla uczniów najstarszych klas szkół podstawowych. Przygotowują je: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP. W zeszłym roku cieszyły się one wielkim powodzeniem i zanosi się na powtórkę, bo jeszcze przed świętami zapisało się na nie ponad 300 osób.

Gospodarze skorzystają z okazji, by pochwalić się i swoim dorobkiem. Dzień Targów będzie również dniem otwartym ZSP nr 3.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Adam Białczak
+48.500187558

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.