Region

Święta na drogach powiatu siedleckiego bez wypadku

Siedlce Wt. 02.04.2024 12:47:12
02
kwi 2024

Według statystyk policyjnych świąteczny weekend na drogach powiatu siedleckiego był spokojny. Nie odnotowano w tym czasie żadnych poważnych zdarzeń – mówi młodsza asp. Barbara Jastrzębska z siedleckiej policji.

Na terenie powiatu siedleckiego przeprowadzone zostały wzmożone działania ukierunkowane na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. - Siedleccy policjanci czuwali nad bezpeiczeństwem podróżujących osób. Podczas wzmożonych kontroli sprawdzali przede wszystkim trzeźwość kierujących, prędkość, stan techniczny pojazdów oraz to czy kierowca i pasażerowie mają zapięte pasy bezpieczeństwa. W czasie trwania akcji od 28 marca do 2 kwietnia na drogach miasta i powiatu doszło do 13 kolizji. Zatrzymano też 4 nietrzeźwych kierowców – dodaje mł. asp. Barbara Jastrzębska.

Dziś rano, 2 kwietnia o godzinie 5.30 na drodze krajowej nr 2 w Starych Iganiach doszło do zderzenia samochodu osobowego z łosiem. - 28-letni mężczyzna zderzył się z łosiem, który znajdował się na jezdni. Obecny na miejscu inny uczestnik ruchu pomógł wydostać się poszkodowanemu z pojazdu. Kierujący z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala – dodaje mł. asp. Barbara Jastrzębska.

Postępowanie w tej sprawie będzie prowadzić siedlecka policja.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.