„Srebrny Wilk” dla uczennic Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Siedlcach
Siedlce
Śr. 03.06.2026 16:00:56
03
cze 2026
cze 2026
Grupa uczennic z siedleckiego „Ekonomika” odniosła sukces w ramach ogólnopolskiej olimpiady społecznej „Zwolnieni z Teorii”. Uczestniczki realizując projekt „Nie daj sobą manipulować – wybierz siebie” zdobyły prestiżową nagrodę Srebrnego Wilka oraz nominację do Złotego Wilka.
To wyróżnienie jest dowodem uznania dla działań promujących świadome podejmowanie decyzji, rozwijanie krytycznego myślenia oraz budowanie odporności na manipulację wśród młodych ludzi. Realizacja projektu pokazała, jak ważne jest wspieranie młodzieży w odkrywaniu własnych wartości, pewności siebie i odpowiedzialności za dokonywane wybory. Dzięki zaangażowaniu członków zespołu inicjatywa stała się inspiracją do działania i przykładem skutecznej edukacji społecznej.Zdobycie Srebrnego Wilka oraz nominacja do Złotego Wilka w jednej z największych ogólnopolskich olimpiad praktycznych to nie tylko ogromny powód do dumy, ale również potwierdzenie, że warto realizować projekty mające realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. To sukces całego zespołu, który udowodnił, że wybór własnej drogi i świadome przeciwstawianie się manipulacji mogą prowadzić do wyjątkowych osiągnięć.

Inf. pras.


1 komentarze
Mało konkretów,gdzie,kiedy,kto?