Region

Otwarcie siedleckiego Rolkowiska już w kwietniu

Siedlce Pt. 22.03.2024 18:40:58
22
mar 2024

Wraz z nadejściem wiosny zaczynamy sezon na rolki. Rolkowisko na terenie Ośrodka Sportu ARMS przy ul. B. Prusa 6 będzie otwarte już od 2 kwietnia.

Obiekt będzie czynny codziennie od godziny 8:00 do 21:00. To idealna okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i aktywnie się bawić, niezależnie od wieku czy poziomu doświadczenia.

Jazda na rolkach to doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu dla całej rodziny. Dla dzieci to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na rozwój koordynacji ruchowej i umiejętności równowagi. Dzieci zdobywają pewność siebie, próbując nowych trików i manewrów. Dla dorosłych to skuteczny trening cardio, który wzmacnia serce i mięśnie oraz poprawia kondycję ogólną.

Ponadto regularna jazda na rolkach przynosi liczne korzyści zdrowotne. Pomaga w spalaniu kalorii, redukcji stresu i poprawie samopoczucia. To również świetny sposób na wzmocnienie mięśni nóg, brzucha i pleców.

Ważna informacja! Na miejscu znajduje się wypożyczalnia, gdzie można wypożyczyć rolki, kaski i ochraniacze, aby zapewnić bezpieczną i przyjemną jazdę.

Wstęp jest całkowicie bezpłatny.


źródło: inf. pras

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.