Region

"Nocne Czytanie w Dwójce"

Siedlce Wt. 30.05.2023 08:32:44
30
maj 2023

7 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach odbędzie się Nocne Czytanie. Będzie to już V edycja tego wydarzenia.

W środę, 7 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach, będzie miało miejsce spotkanie literackie pod nazwą " Nocne Czytanie w "Dwójce".
Ta wyjątkowa noc czytelnicza stanowić będzie nie tylko okazję do celebrowania słowa pisanego, lecz także wpisuje się w obchody 110-lecia istnienia szkoły, która od lat stanowi dumę lokalnej społeczności.

W trakcie wieczoru wszyscy zaproszeni goście, nauczyciele, rodzice i uczniowie będą mieli okazję wziąć udział w czytaniu fragmentów powieści klasycznej literatury kryminalnej - "Morderstwo w Orient Expressie". Przeniesiemy się razem w świat tajemnic i intryg, którego autorka, Agatha Christie, tak mistrzowsko nas wciąga.
Nie tylko słowa staną się głównymi bohaterami tego wieczoru, ale także dodatkowe atrakcje, które towarzyszyć będą uroczystości. Wyjątkowa sceneria i muzyka stworzą niepowtarzalny klimat, który wprowadzi nas w atmosferę zagadek i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Nocne Czuwanie rozpocznie się o godz. 18.00.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.