Region

Mecz charytatywny - Team Hani Szczepańskiej kontra Zawodowa Reprezentacja Siedlec

Siedlce Pon. 17.04.2023 08:46:44
17
kwi 2023

W niedzielę, 16 kwietnia, na stadionie przy ul. Jana Pawła II w Siedlcach, odbył się charytatywny mecz pomiędzy Zawodową Reprezentacją Siedlec i Teamem Hani Szczepańskiej. Drużynę dziewczynki utworzyli zawodnicy, którzy największymi sumami wsparli zbiórkę pieniędzy dla młodej siedlczanki zmagającej się z neuroblastomą IV stopnia.

Zawodową Reprezentację Siedlec poprowadził główny organizator wydarzenia - Maksymilian Kisiel, a kapitanem Teamu Hani został Tomasz Hapunowicz- Prezes Zarządu Mostostal Siedlce. Oprócz oglądania zmagań piłkarskich, była także możliwość przejechania się quadem, a w przerwie meczu dzieci mogły same strzelić swojego gola do bramki siedleckiego stadionu.

Podczas rozgrywek, nie tylko pogoda dopisała. Trybuny pełne były zarówno dorosłych, jak i dzieci, które gorąco dopingowały grających. Mimo, że mecz miał znaczenie charytatywne, nie zabrakło zaangażowania piłkarzy. Padły zarówno żółte kartki, nie obyło się także bez kilku fauli, a sama piłka kilka razy wylądowała na trybunach. Ostatecznie zmagania piłkarskie zakończyły się wynikiem 1:0 dla Zawodowej Reprezentacji Siedlec, a jedynego gola w meczu strzelił w pierwszej połowie Rafał Kazimieruk.
Podczas meczu zbierane były pieniądze, które zostaną przekazane dla innych potrzebujących dzieci z regionu.