Sokołów

Konkurs na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim

Region Wt. 14.03.2023 18:24:22
14
mar 2023

14 marca na stronie internetowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim opublikowano komunikat dotyczący konkursu na stanowisko dyrektora sokołowskiego SP ZOZ. Obecna dyrektor Maria Sikorska odchodzi ze stanowiska na emeryturę.

Na początku lutego Rada Powiatu Sokołowskiego przyjęła uchwałę w sprawie powołania komisji konkursowej, która ma przeprowadzić postępowanie konkursowe. W skład powołanej komisji konkursowej wchodzą członkowie organu prowadzącego i Rady Społecznej SP ZOZ.14 marca Zarząd Powiatu Sokołowskiego przyjął uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora.

Dokumenty należy złożyć do 24 marca w Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim. W pierwszej dekadzie kwietnia zaplanowano posiedzenie komisji konkursowej podczas którego będą rozpatrywane zgłoszone kandydatury.

Dotychczasowa dyrektor SP ZOZ Maria Sikorska kieruje sokołowska placówką od lutego 2019 roku. Na początku stycznia złożyła wniosek o przejście na emeryturę.

źródło: SP ZOZ Sokołów Podlaski
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

2 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
obserwator Niedz. 19.03.2023 05:36:37

Potrzebny jest mądry, nieskorumpowany z tym środowiskiem człowiek. Bo jak przyjdzie ktoś podobny do poprzedników, z nadania kolesiowskiego, to nie będzie już czego ratować. TO JUŻ BYŁO i doprowadziło do nepotyzmu w firmie i coraz większego zadłużenia. Tle w temacie.

Stary Śr. 15.03.2023 10:20:16

naprawdę szukacie czy już jest kandydat ?