Region

Dobiegł końca projekt: Na krok przed hejtem

Siedlce Pon. 10.06.2024 20:43:53
10
cze 2024

W siedleckim Centrum Kultury i Sztuki podsumowano 10 czerwca projekt po nazwą „Na krok przed hejtem”, organizowany przez Zespół Oświatowy w Krześlinie. O jednym z zagrożeń współczesnego świata mówiono podczas kilku spotkań profilaktycznych.

Monika Głuchowska, dyrektor Zespołu Oświatowego w Krześlinie podkreśliła, że w ramach projektu z problematyką hejtu zapoznano ponad 1000 osób. - Mam nadzieję, że z wiedzą jak postępować w przypadku takiego zagrożenia jakim jest hejt, dotarliśmy do wielu osób. Wiemy, że taki problem istnieje. To że dzisiaj kończymy nasze przedsięwzięcie, nie oznacza, że należy kończyć z tym tematem – podkreśla Monika Głuchowska. Temat hejtu pojawił się w ankiecie przeprowadzanej w Zespole Oświatowym wśród uczniów. W ubiegłym roku w ramach projektu podejmowany był temat depresji.

W poniedziałek podczas spotkania w ramach projektu o problematyce hejtu mówili: Edyta Szczygieł – prawnik, Jacek Szymański – Akademia Sztuki Walki, Monika Głuchowska – dyrektor ZO w Krześlinie i pedagog Anna Borkowska.

Patronat medialny nad projektem sprawowały: Katolickie Radio Podlasie i portal podlasie24.pl


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.