Region

Dni Gminy Skórzec przechodzą do historii

Siedlce Pon. 17.06.2024 12:46:42
17
cze 2024

Był czas na muzykę i zabawę, a wszystko to odbyło się 15 i 16 czerwca w Skórcu. Piękna pogoda oraz program Dni Gminy przyciągnął amatorów dobrej zabawy.

Uczestnicy, bez względu na wiek, nie mogli się nudzić. Organizatorzy zadbali, aby każdy znalazł coś dla siebie. Impreza rozpoczęła się w sobotni wieczór. Koncertowały zespoły Dejw i Marcus P. Najwięcej widzów zgromadził koncert zespołu Trubadurzy. Pierwszy dzień zakończył się wspólną zabawą na boisku do późnych godzin nocnych.

W niedzielę podczas części oficjalnej wójt gminy Skórzec – Jerzy Długosz powitał mieszkańców, zaproszonych gości i wręczył nagrody za osiągnięcia sportowe i artystyczne. Szkoły podstawowe z terenu gminy zaprezentowały programy artystyczne. Następnie wystąpili laureaci Euro Talent Show i Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej”. Koncertowały zespoły: Supersześćdziesiątki, Irena Kosińska i przyjaciele oraz Caro i ojcowie. Dla najmłodszych zorganizowano Miasteczko rozrywki i zabawę z animatorami z Animekbus. Wszystkich uczestników festynu do degustacji potraw zapraszały Koła Gospodyń Wiejskich.

Organizatorami tego wydarzenia byli wójt gminy Skórzec - Jerzy Długosz i dyrektor GOK w Skórcu - Arkadiusz Dołęga.


Inf. i Fot. Gmina Skórzec
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Monika Jabłkowska
+48.512111737

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.