Region

Dekoracja „Orderem Uśmiechu” na zakończenie roku szkolnego w SOSW w Siedlcach

Siedlce Pt. 24.06.2022 16:37:35
24
cze 2022

Janusz Korczak powiedział kiedyś, że „Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat”. Te ponadczasowe słowa były hasłem przewodnim wyjątkowej uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022, która odbyła się 24 czerwca w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Siedlcach.

Po części oficjalnej i wręczeniu świadectw absolwentom Szkoły Podstawowej, Branżowej Szkoły I stopnia i Szkoły Przysposabiającej do Pracy, nastąpił szczególny moment, czyli ceremonia dekoracji Orderem Uśmiechu Władysława Grochowskiego, prezesa grupy Arche. To właśnie jemu na wniosek uczniów międzynarodowa kapituła przyznała jedno z najpiękniejszych i najsłoneczniejszych odznaczeń.

W uroczystości wzięli udział m.in. dr Marek Michalak - kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu, Maria Woźniak - dama Orderu Uśmiechu, Mirosław Greluk - kawaler Orderu Uśmiechu oraz Aneta Żochowska - dyrektor Fundacji Leny Grochowskiej. Ceremonia dekoracji odbyła się w asyście uczniów SOSW.

W trakcie uroczystości, kawaler Orderu Uśmiechu – Władysław Grochowski wypił sok z cytryny, a następnie obdarował wszystkich pięknym uśmiechem. Całość dopełniły występy wokalno-taneczne przygotowane przez uczniów.Inf. pras.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.