Region

10. Urodziny Galerii Siedlce

Siedlce Sob. 06.04.2024 20:05:03
06
kwi 2024

W sobotę, 6 kwietnia odbyły się jubileuszowe, 10. urodziny Galerii Siedlce. Z tej okazji na wszystkich odwiedzających gości czekała moc atrakcji i konkursów.

Podczas wydarzenia przygotowano liczne zabawy i gry dla dzieci oraz konkursy z nagrodami. Najmłodsi mogli wziąć udział m.in. w warsztatach cukierniczych czy biżuteryjnych, a w holu galerii pojawiła się strefa gier, malowanie buziek i wata cukrowa. Na dzieci czekały także wspólne zabawy z Panem Sprężynką.

Po części artystycznej, podczas której ze swoją choreografią taneczną wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej im. J. Piłsudskiego w Krynicy, na czerwonym dywanie odbył się pokaz mody, w którym zaprezentowali się najemcy Galerii Siedlce. Można było obejrzeć najnowsze, wiosenne kolekcje odzieży i dodatków. Po pokazie mody na scenę wszedł właściciel Galerii Siedlce, Konstanty Strus razem z żoną Hanną i czteroletnią wnuczką Kalinką, który podczas swojego krótkiego przemówienia podziękował wszystkim za tworzenie tego miejsca i jak podkreślił kolejne lata dalej będą tworzyć i rozwijać to miejsce wspólnych zakupów i spotkań, a wszyscy odwiedzający galerię mają się tu czuć jak u siebie w domu. Po przemówieniach i wręczeniu kwiatów po czerwonym dywanie wjechał około stu kilogramowy tort urodzinowy z logo Galerii Siedlce z płonącymi świeczkami. Sam Konstanty Strus z rodziną osobiście pokroił tort i poczęstował nim zgromadzonych gości.

Zwieńczeniem wydarzenia był koncert artysty Marcina Stycznia w kinie. Podczas 10. urodzin Galerii Siedlce dodatkową niespodzianką były częstujące krówkami hostessy oraz zawieszone na terenie obiektu fotografie przedstawiające historię budowy Galerii Siedlce. W trakcie uroczystości wyłoniono także laureatów konkursu urodzinowego.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Katolickie Radio Podlasie oraz portal informacyjny Podlasie24.pl.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Katarzyna Chacińska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.