Kultura

X Integracyjny Przegląd Twórczości Artystycznej „Wiosenne Inspiracje”

Siedlce Pon. 13.05.2024 10:47:39
13
maj 2024

Już po raz dziesiąty Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stoku Lackim organizuje Integracyjny Przegląd Twórczości Artystycznej „Wiosenne Inspiracje”. Wydarzenie odbędzie się 23 maja w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach, a rozpocznie się o 10:00.

Na scenie teatralnej swoje talenty wokalne, taneczne i aktorskie zaprezentują dzieci i młodzież z ośrodków szkolno-wychowawczych, szkół, przedszkoli, warsztatów terapii zajęciowej, a także placówek integracyjnych z całego regionu.

- Zapewnimy Państwu ogrom atrakcji w postaci kreatywnych występów. Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia. Atrakcją dla naszej publiczności będą wspaniali goście. Animatorka kultury Pani Anna Kasak zabierze nas w świat iluzji i akrobatyki, a Pani Regina Sowińska- specjalistka służby leśnej z Nadleśnictwa w Siedlcach opowie nam o wiosennej przyrodzie. Serdecznie dziękujemy wszystkim przyjaciołom ośrodka, którzy wsparli nas w organizacji tego przedsięwzięcia, a chcieli pozostać anonimowi - podkreślają organizatorzy.

Honorowy patronat nad Integracyjnym Przeglądem Twórczości Artystycznej objął Starosta Siedlecki Karol Tchórzewski. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Katolickie Radio Podlasie i portal podlasie24.pl.0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.