Kultura

Wernisaż dorocznej wystawy prac uczestników zajęć w Pracowni Plastyki i Kreacji Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach

Siedlce Pt. 21.06.2024 14:09:57
21
cze 2024

W czwartek, 20 czerwca w Małej Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbyło się otwarcie wystawy prac uczestników zajęć w Pracowni Plastyki i Kreacji.

Wystawa plastyczna stanowi podsumowanie rocznej pracy młodych adeptów sztuki, kształconych pod czujnym okiem architekt, Beaty Radzikowskiej w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Podczas wernisażu wszyscy zwiedzający mieli możliwość odkrycia tego, jak świat marzeń widzą dzieci. Zebrane na wystawę obrazy pełne były barwnych pejzaży, malowniczych zwierząt, kwiatów, tajemniczych abstrakcji oraz fantastycznych postaci z ulubionych bajek i filmów.

Prace zostały wykonane w różnych technikach malarskich, które młodzi twórcy z zapałem zgłębiali przez cały rok. Na otwarciu wernisażu zjawiło się wielu rodziców, dziadków, którzy przyszli podziwiać prace swoich pociech, a także sami artyści, którzy tego dnia chętnie pozowali do zdjęć z własnymi pracami i opowiadali o swoich obrazach.

Wystawę prac uczestników zajęć w Pracowni Plastyki i Kreacji można obejrzeć w dniach 21-28 czerwca oraz 1-21 sierpnia 2024 r. od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 oraz zgodnie z kalendarzem imprez Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Katarzyna Chacińska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.