Kultura

Ostatnie spotkanie „Filmowego Lata” w NoveKino Siedlce

Siedlce Śr. 30.08.2023 08:58:00
30
sie 2023

Ostatnie spotkanie w ramach cyklu „Filmowe Lato” w NoveKino Siedlce rozpocznie się w najbliższy czwartek, 31 sierpnia o 10.30. Na spotkanie z dziećmi będzie czekał, jak zwykle, Diego, znana i lubiana alpaka z Kolonii Alpak w Wiśniewie Kolonii. Będzie okazja, żeby się zapoznać i przywitać z tym pięknym i inteligentnym zwierzęciem. Poznać jego zwyczaje, ulubione potrawy, a nawet zrobić sobie z nim zdjęcie! W foyer kina przed i po seansie będą czekały na młodych widzów takie atrakcje malowanie buziek, brokatowe tatuaże i kolorowe warkoczyki.

Dla uczestników seansu przewidziana jest także nielimitowana dolewka Coca-Coli w barze kina. A ostatnim filmem wakacyjnego cyklu będzie hit kinowy dla młodych widzów, film „O psie, który jeździł koleją”.

Opis filmu: Życie Zuzi (Liliana Zajbert), której tata Piotr (Mateusz Damięcki) pracuje na kolei, zmienia się nie do poznania, kiedy wkracza w nie Lampo – niezwykły pies-podróżnik. Wyjątkowy owczarek, którego wyprawy pociągiem są sensacją i hitem internetu, z miejsca zostaje najlepszym przyjacielem mającej problemy z sercem dziewczynki. Niestety, zazdrosny o sławę Lampo Dyrektor (Adam Woronowicz) robi wszystko, żeby pozbyć się psa ze swojej stacji. Kiedy mu się to udaje, rozdzielona z ukochanym pupilem Zuzia zaczyna chorować. Chociaż wszyscy starają się jej pomóc, szybko staje się jasne, że tylko bliskość i przyjaźń czworonoga mogą być lekarstwem, którego dziewczynka tak bardzo potrzebuje.0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.