Kultura

Miłosz Kozikowski, działacz społeczny i student prawa, gościem drugiego odcinka Podcastu Marzeń

Siedlce Wt. 02.04.2024 19:06:46
02
kwi 2024

W drugim odcinku Podcastu Marzeń gościem Kacpra Kowalczyka jest Miłosz Kozikowski – Marszałek VII kadencji Parlamentu Młodych RP, koordynator Gadki Senackiej, działacz społeczny i student prawa.

W podcaście Kacper Kowalczyk, uczeń Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach, razem ze swoim gościem rozmawiają o marzeniach na lepszą przyszłość Polski, takiej w której w debacie publicznej głos młodych będzie dostrzegalny.

Gość podcastu opowiadał o projektach społecznych, aktywizujących młodych, które sam organizuje. Zachęcał do brania odpowiedzialności za otaczającą nas rzeczywistość i budowania społeczeństwa obywatelskiego. Odniósł się także do powszechnej postawy wielu ludzi, których najczęstszą odpowiedzią na różne problemy i wyzwania są słowa „Nie da się”.

Podjęto także tematy współczesnych problemów debaty publicznej, jak i potrzebnych zmian w systemie edukacji.

Podcast dostępny jest na platformach:
YouTube - https://tiny.pl/d798f
Spotify - https://tiny.pl/d798r

To druga rozmowa Podcastu Marzeń, już niedługo czekają nas kolejne odcinki, w których autor  wraz ze swoimi gośćmi będzie szukał rozwiązań wobec różnych wyzwań współczesności.

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Podcast Marzeń Wt. 02.04.2024 16:12:46

Zapraszamy wszystkich czytelników Portalu Podlasie24 do słuchania tego odcinka, jak i zbliżających się kolejnych, Podcastu Marzeń. Pozdrawiamy