Kultura

Konkurs ,,Od duetu do septetu” w ZSM w Siedlcach

Siedlce Pon. 20.11.2023 12:15:58
20
lis 2023

W dniach 24 i 25 listopada w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach odbędzie się I Regionalny Konkurs ,,Od duetu do septetu”.

W zmaganiach konkursowych wezmą udział szkoły muzyczne działające w miastach: Biała Podlaska, Garwolin, Łosice, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Siemiatycze, Sokołów Podlaski, Radzyń Podlaski.

Jest to konkurs zespołów kameralnych. Ma on na celu rozbudzanie wrażliwości muzycznej oraz umiejętności zdrowej rywalizacji wśród dzieci i młodzieży.

Konkurs jest otwarty dla publiczności, więc organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych melomanów do Sali Koncertowej Zespołu Szkól Muzycznych na ul. Podlaską 14 w Siedlcach. Również Koncert Laureatów który odbędzie się następnego dnia w Sali Koncertowej 25 listopada, jest otwarty dla chętnych.

Współorganizatorami konkursu są: Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju ZSM w Siedlcach, Rada Rodziców przy ZSM w Siedlcach.

Realizacja tego muzycznego projektu jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu wielu sponsorów. Także w organizację tego wydarzania włączył się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. J. Bema w Siedlcach, przygotowując plakat i logo Konkursu.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Monika Jabłkowska
+48.512111737

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.