Kultura

Koncert zespołu Lunaries w Parku Miejskim Aleksandria

Siedlce Śr. 03.06.2026 12:18:35
03
cze 2026

W Parku Miejskim Aleksandria w Siedlcach odbędzie się plenerowy koncert zespołu Lunaries, który zaprezentuje nastrojową muzykę z pogranicza piosenki artystycznej, inspirowaną poetyckimi i etnicznymi brzmieniami.

Wydarzenie zaplanowano na 7 czerwca o godz. 18:00. Organizatorzy zapraszają na wieczór pełen emocjonalnych interpretacji, subtelnych dźwięków oraz autorskich kompozycji, które łączą różne style muzyczne i stawiają duży nacisk na tekst oraz przestrzeń dźwiękową.

Zespół Lunaries to nowo powstały projekt muzyczny, w którego skład wchodzą: Olga Jagieło i Karolina Maciejuk (wokal), Karolina Płotczyk (fortepian) oraz Wojciech Watras (skrzypce). Podczas koncertu wystąpią również goście specjalni: Mirosław Dyl (perkusja), Antoni Jagiełło (kontrabas, gitara basowa) oraz Maciej Turkowski (gitara akustyczna).

Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, a współorganizatorem Samorząd Województwa Mazowieckiego.



0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.