Kultura

Koncert Studia Piosenki Singers i Zespołu Wokalnego Sweet Angels „Ta piosenka jest dla mamy” w Siedlcach

Siedlce Pon. 27.05.2024 13:21:22
27
maj 2024

W niedzielę, 26 maja w Parku Miejskim Aleksandria w Siedlcach odbył się koncert Studia Piosenki Singers i Zespołu Wokalnego Sweet Angels pt. „Ta piosenka jest dla mamy”. Wydarzenie zorganizował Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach.

Studio Piosenki Singers koncertuje od w 1996 roku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach pod okiem pedagoga i instruktora śpiewu Edyty Wójcik. Z kolei Zespół Wokalny Sweet Angels powstał w 2007 r. W repertuarach obu zespołów znajdują się znane przeboje dla dzieci i młodzieży oraz piosenki artystów polskich i zagranicznych.

Zaprezentowany na koncercie w plenerze repertuar, był przygotowany tak, aby podkreślić Dzień Matki przypadający w tym roku w niedzielę, 26 maja. Młodzi artyści zaśpiewali piosenki przygotowane ze specjalną dedykacją dla wszystkich mam, jak „A ja wolę moją mamę”. Nie zabrakło również na tę okazję odpowiednich kostiumów scenicznych w kolorze czerwonym i dopracowanej choreografii tanecznej. Koncert z okazji Dnia Mamy przyciągnął do parku wiele osób, w tym rodzin z dziećmi.

Koncert Studia Piosenki Singers i Zespołu Wokalnego Sweet Angels pt. „Ta piosenka jest dla mamy” powstał w ramach realizacji programu pn. „Rewaloryzacja zabytkowego Parku Miejskiego Aleksandria w Siedlcach”.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Katarzyna Chacińska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.