Kultura

DO USŁUG SZANOWNEJ PANI w ramach Cyklu Oczami Kobiet w Novekino Siedlce

Siedlce Pon. 10.06.2024 22:43:43
10
cze 2024

"DO USŁUG SZANOWNEJ PANI" to nowa propozycja w ramach Cyklu Oczami Kobiet. Seans odbędzie się 19 czerwca o godzinie 19.00 w Novekino Siedlce!

" DO USŁUG SZANOWNEJ PANI" - Niezdarny lokaj. Osobliwa pani domu. Apodyktyczna gospodyni. Nieokrzesany ogrodnik. Zbuntowana pokojówka. Co mogłoby się nie udać?

Osiągnąwszy wiek, w którym niemal wszystkie bliskie mu osoby odeszły lub rozjechały się po świecie, Andrew Blake nie ma już nawet ochoty na żarty ze swoim kolegą z młodości, Richardem. Pod wpływem nagłego impulsu postanawia przekazać stery swojej małej angielskiej firmy w ręce zaufanej asystentki i zatrudnić się w charakterze majordoma we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Na miejscu nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości i to mu się podoba. Niestety, kiedy Andrew pojawia się w posiadłości rodziny Beauvillier, nic nie wygląda tak, jak to sobie wyobrażał… Wdowa Nathalie, jego szefowa, zaskakuje osobliwymi zwyczajami... Z kucharką Odile nie jest łatwo znaleźć wspólny język, biorąc pod uwagę jej wybuchowy charakter i skrywane tajemnice. Młoda gosposia, Manon, wydaje się zagubiona i zrozpaczona. Zarządca majątku, Philippe, mieszkający w głębi parku, z jakiegoś powodu trzyma się na dystans z resztą mieszkańców posiadłości. No i trzeba jeszcze wkraść się w łaski imponującego kocura o imieniu Mefisto. Andrew wie, że nie ma już wyboru. On, który był przekonany, że jego życie dobiega końca, będzie musiał zacząć je od nowa…


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.