Kultura

Bańkowa magia zachwyciła najmłodszych /WIDEO/

Siedlce Śr. 03.06.2026 12:36:43
03
cze 2026

Kolorowe widowisko, mnóstwo śmiechu i interaktywna zabawa – tak wyglądało spotkanie najmłodszych widzów z najnowszym spektaklem Teatru Baniek Mydlanych „Tajemnica Bańki Szczęścia”. Był to jednocześnie ostatni spektakl w cyklu „Rodzinna Niedziela w Teatrze”, a organizatorzy przygotowali dla uczestników znacznie więcej atrakcji, sprawiając, że świętowanie Dnia Dziecka w teatralnej atmosferze okazało się strzałem w dziesiątkę.

Na scenie ponownie pojawili się dobrze znani publiczności Bąbelek, Mydlaneczka oraz Mistrz Bulbulas. Widzowie aktywnie uczestniczyli w spektaklu, pomagając bohaterom rozwiązywać zagadki, pokonywać przeszkody i odkrywać tajemnice magicznego świata baniek mydlanych. Organizatorzy postawili na formułę interaktywnego show, dzięki czemu dzieci nie tylko oglądały przedstawienie, ale także współtworzyły jego przebieg.

Największe emocje wzbudziły oczywiście efektowne pokazy gigantycznych baniek mydlanych. Na scenie pojawiły się nowe kształty i kolorowe kompozycje, a bańkowy deszcz oraz liczne efekty specjalne wywoływały zachwyt zarówno u najmłodszych, jak i dorosłych.




„Tajemnica Bańki Szczęścia” udowadnia, że proste środki mogą pobudzać wyobraźnię równie skutecznie jak nowoczesne technologie. Sądząc po reakcjach publiczności, bańkowa kraina po raz kolejny zdobyła serca siedleckich rodzin.

Ostatni spektakl w cyklu „Rodzinna niedziela w teatrze” zakończył się w wyjątkowej atmosferze. Dla wszystkich dzieci przygotowano lody, którymi uczczono przypadający nazajutrz Dzień Dziecka, a dzieci, które uzupełniły wszystkie naklejki w „naklejkownikach”, otrzymały pluszowe upominki.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Hanna Olszewska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.