Kultura

Aleksander Cent, czyli Olek Drummer - półfinalista programu „Mam Talent” w Radiu Podlasie

Siedlce Wt. 19.09.2023 14:39:52
19
wrz 2023

Aleksander Cent, znany także jako Olek Drummer - półfinalista programu „Mam Talent” gościł w studiu Radia Podlasie prezentując swój debiutancki singiel.

11-latek niespełna rok temu swoją grą na perkusji oczarował jury i publiczność telewizyjnego programu i został półfinalistą „Mam Talent” udowadniając, że w przypadku talentu wiek nie ma znaczenia.

Po programie rozwija swoje umiejętności pod okiem perkusistów grających z topowymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. I z aranżerem oraz producentem muzycznym takich gwiazd jak Edyta Górniak, Justyna Steczkowska czy Canberry, Aleksander wydał swój debiutancki singiel WARTO.

Utwór wykonany przez niego na perkusji i zaśpiewany przez Marisę Smutek (która również próbowała swoich sił w programie Mam Talent) zdobywa coraz większe uznanie nie tylko wśród młodych fanów. Ze względu na motywujący przekaz singla w teledysku do utworu wsparli go również: Viki Gabor oraz prezenterka TVN Agnieszka Cegielska.

Mimo młodego wieku profesjonale umiejętności Olka zostały docenione przez producentów filmowych - obecnie przygotowuje aranże perkusyjne do międzynarodowej animowanej produkcji filmu QUO VADIS, która wiosną 2024 wejdzie do polskich kin.

Prowadzi także swój kanał na Youtube zachęcając m.in. rówieśników do realizowania pasji i motywując ich do spełniania swoich marzeń.

W studio Radia Podlasie Aleksander Cent gościł z rodzicami Adrianną i Pawłem Cent i opowiedział m.in. o kulisach udziału w Mam Talent, rozwijaniu swoich umiejętności z perkusistami Katarzyny Nosowskiej i Agnieszki Chylińskiej oraz o przesłaniu swojego debiutanckiego singla. Zachęcamy do wysłuchania wywiadu, który przeprowadziła Anna Kaszczyc. POSŁUCHAJ
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kaszczyc

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Sokołów pozdrawia Wt. 19.09.2023 21:08:44

A pani Ania się ukryła, bo by zajęła pół kadru.