Kościół

Wielkopostna Oaza Modlitwy

Siedlce Sob. 04.03.2023 13:44:06
04
mar 2023

W dniach 10-12 marca w Domu „Moria” w Łukowie odbędzie się Wielkopostna Oaza Modlitwy. Dla osób z Siedlec, organizowany jest wspólny wyjazd na to wydarzenie.

Na Wielkopostną Oazę Modlitwy, która odbędzie się w Domu „Moria” w Łukowie zaprasza Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie Diecezji Siedleckiej. Tematem oazy są słowa: Światło Chrystusa. W trakcie rekolekcji będzie rozważane słowo Boże: „Bóg jest światłością, a nie ma w Nim żadnej ciemności.” (1 J 1,5)

Do udziału w oazie zaproszeni są wszyscy, którzy mają pragnienie modlitwy, którzy chcą uczyć się modlitwy, w ramach krótkich, intensywnych rekolekcji oazowych, a szczególnie młodzież oazowa, członkowie Domowego Kościoła i wspólnot dorosłych, członkowie Diakonii Modlitwy i osoby, które mają pragnienie, aby do tej diakonii należeć. Każdy może przyjechać i spotkać się z Bogiem we wspólnocie.

Rekolekcje rozpoczną się kolacją w piątek o godz. 18.00, a zakończą obiadem w niedzielę o godz. 14.00. W czasie Oazy Modlitwy zaplanowano: Eucharystię, Jutrznię i Nieszpory, spotkania w grupie, konferencje tematyczne, modlitwę osobistą, czyli Namiot Spotkania przed Najświętszym Sakramentem, modlitwę wspólnotową, różaniec, Celebrację Sakramentu Pojednania, pogodny wieczór.

Dla osób z Siedlec i okolic wspólny wyjazd autobusem w piątek o godz. 17.00 z parkingu parafii św. Józefa w Siedlcach – koszt 50 zł.

Koszt pobytu, czyli nocleg i wyżywienie: 120 zł – młodzież, studenci, emeryci; 200 zł – osoby dorosłe pracujące

Zapisy odbywają się przez formularz na stronie www.siedlce.oaza.pl

Informacje pod nr telefonu: 500 636 490

ks. Ireneusz Juśkiewicz - Moderator Diakonii Modlitwy Ruchu Światło-Życie Diecezji Siedleckiej


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.