Kościół

Warsztaty Wychowania Chrześcijańskiego

04
wrz 2023

Wraz z nowym rokiem szkolnym i duszpastersko-katechetycznym w diecezji siedleckiej ruszają Warsztaty Wychowania Chrześcijańskiego. Tematyka warsztatów jest dedykowana rodzicom, którzy pragną, w sposób świadomy z uwzględnieniem poszczególnych etapów rozwojowych, przekazywać wiarę swoim dzieciom.

Warsztaty przeznaczone są dla rodziców, którzy mają dzieci w następujących grupach wiekowych: 0-6 lat; 7-9 lat; 10-14 lat; 15-20 lat. W roku szkolnym 2023/2024 warsztaty będą odbywały się w trzech miejscach: salka przy parafii św. Józefa w Siedlcach, Dom Rekolekcyjny w Siedlanowie, salka przy parafii MB Częstochowskiej w Garwolinie.

Daty poszczególnych warsztatów na plakacie. Czas trwania jednego warsztatu: od 16.00 do 18.00. Nie ma zapisów. Na spotkanie zaproszeni są sami rodzice.

Osoby prowadzące to: ksiądz, psycholog, psychoterapeuta, pedagog, coach oraz doradcy życia rodzinnego. - Całą naszą diakonię warsztatową łączą dwie cechy: wiara i chęć posługi rodzinom! Chcemy, żebyście wiedzieli, że nasza diakonia modlitewna szuka osób, które w wybranym przez siebie dniu miesiąca będą na Eucharystii w intencji wszystkich uczestników warsztatów i prowadzących – jesteśmy omodleni! – piszą organizatorzy.

W razie pytań prosimy o kontakt z ks. Jakubem Wyrozębskim lub o wiadomość e-mail: warsztaty.drsiedlce@gmail.comInf. organizatorów

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.