Kościół

Szkolenie służb muzycznych Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej

Siedlce Pon. 13.05.2024 11:09:27
13
maj 2024

Osoby, które w tym roku planują wybrać się na szlak 44. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę i chcą podjąć się posługi w służbach muzycznych są zaproszone na specjalne szkolenie. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 22 czerwca w budynku Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej w Nowym Opolu k. Siedlec. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy zgłosić się do swojego ks. przewodnika lub proboszcza, wyrazić chęć udziału i po jego aprobacie, do 18 czerwca br. wysłać na maila Pielgrzymki (pielgrzymka@pielgrzymka-podlaska.pl) swoje imię i nazwisko, parafię i nr grupy pielgrzymkowej. Można także skorzystać z formularza kontaktowego umieszczonego w zakładce „Kontakt” - https://pielgrzymka-podlaska.pl/kontakt

Kierownictwo pielgrzymki do udziału w szkoleniu zaprasza również osoby, które będą posługiwać śpiewem w swoich parafiach podczas pielgrzymowania duchowego.

W programie warsztatów: nauka hymnu 44. PPP na Jasną Górę, ćwiczenie śpiewów, które będą wykonywane na Mszach Św. w czasie pielgrzymki oraz podczas Eucharystii w Mirowie, ćwiczenia z emisji głosu.
Inf. Organizatorzy
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
ks. Marek Weresa

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.