Kościół

Spotkanie księży i pracowników KBO ŚDM

Siedlce Czw. 06.05.2021 15:46:37
06
maj 2021

5 maja w Siedlcach, na zaproszenie ks. Bpa Grzegorza Suchodolskiego odbyło się spotkanie księży i pracowników KBO ŚDM dotyczące pracy i planów na najbliższy czas.

Spotkanie prowadził ks. Mariusz Wilk - Dyrektor KBO ŚDM. Wzięli w nim udział: ks. Piotr Jarosiewicz - Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży z diecezji drohiczyńskiej; ks. Adrian Jakubiak - Asystent Diecezjalny KSM z diecezji radomskiej; ks. Maksymilian Jezierski z Ordynariatu polowego; ks. Wojciech Sobieszek - Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży diecezji siedleckiej; ks. Radosław Piotrowski - prefekt I KLO w Siedlcach; ks. Michał Dziedzic - Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży z diecezji warszawsko-praskiej. Obecni byli również pracownicy biura, Klaudia Kołodziejczyk oraz Marek Dziedzic.

- Poruszyliśmy wiele kwestii odnośnie do pracy z młodymi oraz zostaliśmy zapoznani z planami pracy na najbliższe miesiące. Rozmawialiśmy również o nowych perspektywach współpracy i zaangażowania młodych do działania - informuje Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Siedleckiej.

Inf. pras.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Dorota Wakuła

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.