Kościół

Siedlce: Zwycięzcy 27. Hosanna Festival

Siedlce Pon. 21.09.2020 11:12:30
21
wrz 2020

Zespół iGramy z Pokusą został laureatem Grand Prix XXVII Hosanna Festival w Siedlcach. Natomiast nagrodę publiczności widzowie, przyznali zespołowi z Siedlec Holy S.

W niedzielnym finale Festiwalu wystąpiła solistka, jeden duet i cztery zespoły. Uczestnicy zawiesili wykonawczą poprzeczkę na bardzo wysokim poziomie. I nagrodę wyśpiewali Nieboskłonni, na II miejscu uplasowała się Monika Giergiel z zespołem, III miejsce przypadło zespołowi owoc uKORZENIA.


Juty przyznało także dwa wyróżnienia otrzymały je Anna Maliszewska i Gabriela Pliszka-Kraska a także zespół Holy S. Uczestnicy konkursu odebrali nagrody z rąk patronów festiwalu.


Chóry, sekcje instrumentów, wokale solo – a wszystko to profesjonalnie wykonane, zagrane czysto i ze swobodą na pograniczu gospel, muzyki rozrywkowej i na góralską nutę. Dużo energii i świetne aranżacje sprawiły, że w końcowej ocenie uczestnicy deptali sobie po piętach. Było różnorodnie, nostalgicznie, wesoło i tanecznie a wszystko to na chwałę Pana Boga. Wisienką na tym muzycznym torcie był występ gwiazdy wieczoru: Arki Noego. Dzieci zawładnęły sceną. Energetyczny klimat wciągnął każdą grupę wiekową. Wieczór zakończyło słowo i błogosławieństwo Biskupa Pomocniczego diecezji siedleckiej Grzegorza Suchodolskiego.


MJa/EŁ

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Monika Jabłkowska
+48.512111737

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.