Kościół

Siedlce zagrały dla Jezusa

Siedlce Pt. 09.06.2023 07:02:56
09
cze 2023

W czwartek,8 czerwca, w Uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa po raz VI w Siedlcach odbył się wieczór uwielbienia „Siedlce dla Jezusa”. Tegoroczne wydarzenie odbyło się na terenie parafii św. Józefa. Uwielbiać Pana pomagał zespół „Mocni w Duchu”.

Hasłem przewodnim wieczoru było słowo zaczerpnięte z drugiego listu do Koryntian „Gdzie Jest Duch Pański – tam wolność” . Wydarzenie składało się z dwóch części. W pierwszej publiczność uczestniczyła w koncercie zaproszonego zespołu wykonującego pieśni o tematyce uwielbieniowej. W drugiej części miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu. Był to też moment w chwili ciszy, na rozmowę z Panem Jezusem i powierzeniem mu swoich spraw.

Podczas wydarzenia zebrani mogli usłyszeć dwa świadectwa - Huberta oraz małżeństwa Kamila i Marzeny. W trakcie całego wydarzenia chętni mogli skorzystać z sakramentu pokuty. Na koniec po Apelu Jasnogórskim wszystkim zebranym pasterskiego błogosławieństwa udzielił biskup pomocniczy Diecezji Siedleckiej Grzegorz Suchodolski.

Organizatorem wydarzenia była Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Siedleckiej przy współpracy ze Wspólnotą Jednego Ducha oraz parafią Jana Pawła II w Siedlcach.

Transmisję z wydarzenia można obejrzeć dzięki diecezjalnej telewizji internetowej Faro TV.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.