Kościół

Siedlce: CIS Siedlce i SSSC nagrodzone w prestiżowym konkursie

Siedlce Wt. 05.12.2023 18:38:12
05
gru 2023

Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach, prowadzone przez Caritas Diecezji Siedleckiej oraz Siedlecka Spółdzielnia Socjalna Caritas znalazły się wśród laureatów „Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej’ 2023”. To wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego dla wyróżniających się w obszarze ekonomii społecznej – podmiotów ekonomii społecznej, firm i instytucji oraz osób wspierających i zaangażowanych w rozwój i propagowanie ekonomii społecznej na Mazowszu.

Wręczenie wyróżnień laureatom odbyło się 1 grudnia w trakcie Mazowieckiego Jarmarku Rozmaitości, czyli Targów Ekonomii Społecznej w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie.

W konkursie wyłoniono zwycięzców w kategoriach: „Rozwój”, „Reintegracja”, „Odpowiedzialność”, „Osobowość”, „Odkrycie”, „Super Marka”.

W tegorocznej, 8. edycji konkursu doceniono jednostki związane z Caritas Diecezji Siedleckiej. Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach wyróżniono w kategorii „Super Marka”, a Siedlecką Spółdzielnię Socjalną Caritas w kategorii „Rozwój”.

Warto podkreślić, że dla CIS w Siedlcach, które obchodzi w tym roku 18-lecie działalności, to 8. Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej, tym razem „Super Marka”. Natomiast SSSC otrzymała Markę po raz 5.

(AN)

Zdjęcia: Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.